Свята від міської спілки опікунів та об'єднання багатодітних сімей "Есперо"

 

Свята від міської спілки опікунів та об'єднання багатодітних сімей "Есперо"
Вже традиційно до Дня знань чудове свято своїм підопічним влаштувала міська спілка опікунів. Голова спілки Лілія Тельманова розповіла, що організація опікується 216 дітьми, з них З0 студентів, 19 дітей дошкільного віку, 6 першокласників, інші школярі. "Щороку завдяки підтримці міської влади та спонсорських коштів ми забезпечуємо своїх діточок усім необхідним для навчального процесу: напередодні 1 вересня їм були подаровані ранці; сьогодні також ніхто не повернеться додому без подарунків: школярам вручать набори для навчання — зошити, ручки, кольоровий папір та інше, а також солодощі", — ділиться вона. Крім подарунків, для дітей та їх опікунів було проведено цікаву концертну програму, організовану вихованцями Палацу творчості дітей та юнацтва, де однією великою та дружною родиною вони відсвяткували початок навчального року.
А для багатодітних родин міста Хмельницьке обласне об'єднання багатодітних сімей "Есперо" влаштувало благодійний концерт "7-я і надія". На святковому вечорі виступило понад 20 учасників, серед яких відомі хореографічні та вокальні колективи міста, а також і самі дітки з багатодітних родин. Крім пісень і танців, для глядачів було проведено чимало цікавих конкурсів та вікторин з подарунками. Голова об'єднання Тетяна Панькова розповіла, що концерт організований з метою розповісти, як живуть багатодітні родини, які в них радості та турботи. "На Хмельниччині до 8 тисяч таких сімей, у нашому місті їх більше 800. Сьогодні наша організація допомагає лише понад сотні, але спільними зусиллями обласної й міської влади, а також бізнесових кіл ми маємо подбати про добробут та благополуччя усіх багатодітних родин".


Ольга ЦИМБАЛЮК
Фото Дмитра СВІДЕРСЬКОГО


Создан 28 апр 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Мы участвуем в рейтинге каталога сайтов Хмельницкого региона, проголосуйте за наш сайт! Хмельницкий информационный портал Моя газета + Недвижимость Хмельницкий