Талантам з багатодітних родин подарували путівки в "Артек"

 

Талантам з багатодітних родин подарували путівки в "Артек"
Минулої суботи у місті пройшов регіональний відбірковий тур Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Таланти багатодітної родини". Організаторами фестивалю виступили всеукраїнське об'єднання жінок-трудівниць "За майбутнє дітей України", громадське об'єднання багатодітних сімей "Есперо" та обласне управління у справах сім'ї, молоді та спорту.
У рамках відбіркового туру в 8 номінаціях, серед яких художнє та авторське виконання, патріотична пісня, хореографія, виступили 177 талановитих дітей віком від 8 до 16 років з усієї області. Хвилювання дітей, які приїхали на конкурс переважно з керівниками гуртків та вокальних класів, було видно неозброєним оком. Попри те, що якість деяких номерів псували недопрацювання в організації фестивалю, діти порадували присутніх: танцем, піснею, презентацією вишивок, малюнків, виробів з бісеру чи соломи.
Конкурсантів фестивалю привітав начальник обласного управління у справах сім'ї, молоді та спорту Олександр Яковюк, який наголосив на тому, що влада області робить все можливе для підтримки багатодітних родин. На їх потреби з Обласного бюджету минулого року було виділено 1 млн. 613 тис. грн.
Між виступами конкурсантів глядачів тішили піснями і танцями минулорічні переможці фестивалю. Серед них і Ява Коріновська, вихованка музичної школи села Пасічна Старосинявського району. Минулого року дівчинка разом з іншими переможцями відвідала "Артек". Ще одна вихованка Пасічнянської музичної школи Мирослава Покотило разом з керівником вокального гуртка Галиною Німець привезли на цьогорічний відбірковий тур українську пісню "Козачата". Мирославка є найменшою у родині, де виховується ще п'ятеро дітей.
Нагородою десятьом переможцям регіонального відбіркового туру стали путівки у табір "Артек". Саме в цьому дитячому таборі відпочинку в квітні відбудеться завершальний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Таланти багатодітної родини".
Тетяна Землякова


Создан 28 апр 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Мы участвуем в рейтинге каталога сайтов Хмельницкого региона, проголосуйте за наш сайт! Хмельницкий информационный портал Моя газета + Недвижимость Хмельницкий